DRAKONO VALČIŲ FESTIVALIS

jau 10 us metus iš eilės

Džiaugsmas- Sveikata- Adrenalinas

Slėnis Trakuose

Lietuvoje oranizuojame jau 10 us metus iš eilės. Tai galite susipažinti su tradiciniu rytų kultūros reiškiniu, UNESCO pripažintu nematerialiu pasaulio paveldu. Dalyviai susipažins su 2000 metų siekiančia istorija. Ši irklavimo rūšį jungia Pasaulio drakono valčių federacija IDBF, Europos drakono valčių federacija EDBF šių federacijų sudėtyje esame ir mes , Lietuva. Tai yra sporto šaka, kuri siekia tapti olimpine sporto šaka.

Šis irklavimas puikiai tinka įmonėms ir kolektyvams. Tai renginiai, kurie jungia ir suartina žmones.

Organizatoriai garantuoja

Slėnis Trakuose

Organizatoriai garantuoja: dalyvaujančių komandų susidomėjimą ir Džiaugsmas- Sveikata- Adrenalinas – garantuotas kiekvienam dalyviui.

Drakono valčių festivalis vertingas savo programa, edukaciniais užsiėmimais ir mokymais. Didelis dėmesys skiriamas jaunimui, jo užimtumui bei švietimui.

Siūlome kartu organizuoti renginius įmonėms ir kolektyvams. Taip įtraukiant šį unikalų renginį į Jūsų siūlomą paslaugų paketą. Tai suteiks kolektyvams gerų emocijų , kurios lydės visus metus ir daugiau.

Bendradarbiavimas, azartas, džiaugsmas

Slėnis Trakuose

Organizatorių komanda pasirūpins: visų dalyvių užintumumu, netikėtomomis varžybomis: NAUJIENA: kosnstruojant valtis komandomis, vykdant mokymus gelbėjimosi srityje ir žinoma dalyvaujant Drakonų valčių varžybose

Visą renginyje vyraujančią atmosferą galima apibūdinti trimis žodžiais:

Bendradarbiavimas, azartas, džiaugsmas.