Apie mus

Privati erdvė ant Galvės ežero kranto su vaizdu į Trakų pilį

Ramybė gamtos apsuptyje

Slėnis Trakuose

Tai poilsio ir pramogų kompleksas, įsikūręs Galvės ežero pusiasalyje. Buvusio Dvaro valdose šiandien veikia poilsio namai ir kempingas.

Slėnyje kasdien grožėsitės vaizdu į garsiąją Trakų pilį, apsilankę Trakuose paragausite gardžiausių Lietuvoje ir autentiškų kibinų bei sužinosite apie karaimų istoriją. Užsukę į Užutrakio dvarą nusikelsite į Lietuvos aukštuomenės klestėjimo laikus.

Pusiasalis turtingas ir gamtos dovanomis. Galvė yra giliausias (net iki 47 m.) Trakų rajono ežeras, apipintas daugybe legendų ir pasakojimų. Iš viso ežere yra net 21 sala – kiekviena jų ypatinga ir unikali. Dalis jų matoma iš mūsų nuostabaus smėlėto ir truputį „laukinio“ pliažo, o kitas iš arčiau galima apžiūrėti iš valties ar nuo irklentės. 

Mūsų istorija

Daugiau apie mus

Kempingas su pastatų kompleksu ir stovyklavimo patogumais buvo įkurtas 2006 metais. Nuo to laiko jis tapo viena populiariausių poilsio vietų Lietuvoje. 

Jauki Slėnio teritorija užima visą Galvės ežero pusiasalį, o privačios ežero pakrantės ilgis siekia beveik 1 km. Svečių poilsiui siūlomi erdvūs kotedžai, kambariai Dvaro pastate, poilsio nameliai. Taip pat 6 ha užimančioje Slėnio teritorijoje įrengta daugybė vietų apsistoti  kemperiams, stovyklauti su palapinėmis ar tiesiog atvykti piknikui.

Su kemperiais ar palapinėmis atvykstančių mūsų svečių patogumui įrengta virtuvė su visais reikalingais įrankiais, tankus elektros energijos pasijungimo taškų tinklas, švarūs sanitariniai mazgai, dušai. Siūlome puikias sąlygas apsistoti ne tik savaitgaliui, bet ir ilgesniam poilsiui.

 Kiekvieną Slėnio lankytoją pasitinka draugiškas ir paslaugus personalas. Siekiame, kad svečiai jaustųsi patogiai. Stengiamės iš visos širdies, kad poilsis pas mus būtų jaukus jaukus ir įsimintinas.

Trakai – Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sostinė, kurią įkūrė kunigaikštis Gediminas, o garsioji Trakų salos pilis – buvo tuometis politikos ir kultūros centras. Vėliau ji buvo naudojama kaip karinė tvirtovė ir kalėjimas. XIV amžiuje Galvės ežero saloje pastatyta pilis šiandien yra vienas iš gražiausių ir įspūdingiausių Lietuvos turizmo objektų. Šio krašto gamta taip pat įspūdinga – čia daugybė ežerų, upių ir miškų, kurie nuo seno apipinti vaizdingomis legendomis ir mitais. Savo istoriniu ir kultūriniu paveldu turtingas ir Trakų kraštovaizdžio draustinis, esantis netoli Kempingo Slėnyje. Vienas įspūdingiausių objektų jame yra Užutrakio dvaras – įspūdingi neoklasicizmo stiliaus rūmai, pastatyti XIX amžiaus pabaigoje. Jį iš Slėnio patogiai pasieksite automobiliu, dviračiu ar net pėstute. Čia galėsite pasivaikščioti po garsiojo prancūzų landšafto architekto Eduardo Andre suprojektuotą  parką, aplankyti muziejų ir pamatyti, kaip gyveno Lietuvos aukštuomenė.